Recep İvedik 5 Ne Zaman Çıkacak? NeZaman.Com.TR Yayın Tarihi

Recep İvedik 5 Ne Zaman Çıkacak? NeZaman.Com.TR Yayın Tarihi

  Başrolde Şahan Gökbakar’ın oynadığı. yönetmenliğini ise Togan Gökbakar’ın üstlendiği Recep İvedik filmi seyirci tarafından oldukça beğenilmişti. Gişe rekorları kıran filmin devamını da yapmaya karar veren Şahan Gökbakar filmin 2. de vizyona girdikten sonra seyircinin ilgisinin azalmadığını görünce seri olarak çekmeye devam etti. En son olarak Recep İvedik 4 vizyona girmişti 2014 yılında. Ama seyirci bıkmadan hala devamını beklediğinden 5.si […]

 

Başrolde Şahan Gökbakar’ın oynadığı. yönetmenliğini ise Togan Gökbakar’ın üstlendiği Recep İvedik filmi seyirci tarafından oldukça beğenilmişti. Gişe rekorları kıran filmin devamını da yapmaya karar veren Şahan Gökbakar filmin 2. de vizyona girdikten sonra seyircinin ilgisinin azalmadığını görünce seri olarak çekmeye devam etti. En son olarak Recep İvedik 4 vizyona girmişti 2014 yılında. Ama seyirci bıkmadan hala devamını beklediğinden 5.si de yakında vizyona girecek.

Şahan Gökbakar  yaptığı açıklamada filmin 17 Şubat 2017 de vizyona gireceğini  belirtti. Filmde yer alacak diğer oyuncu kadrosu ile ilgili bilgi vermeyen Gökbakar kast arayışına devam ettiğini belirtti.İkonik bir karakter haline gelen tipleme izleyici tarafından oldukça sevildi. İlk 3 film 1 er yıl ara ile vizyona girmişti 4. Filmi ise izleyici 4 yıl beklemek zorunda kaldı.

Şimdi ise serinin 5. filmi 3 yıl aradan sonra vizyona girmiş olacak. Seyircinin sabırsızlıkla beklediği Recep İvedik 5  filmi serinin diğer filmlerinde olduğu  gibi gişe rekorları kırması beklenen filmler arasında. Flimin bukadar sevilmesi akıllara serinin kaç filmden oluşacağı sorusunu da getiriyor.  Sinema eleştirmenleri de izleyiciler kadar merakla bekliyor filmin vizyona gireceği günü. İlk vizyona giren  Recep İvedik filmi oldukça sansasyonel karşılanmıştı.Kimi kesim çok beğendiğini söylerken kimisi de ahlaki açıdan gereksiz bir film olduğunu belirtmişti. Serinin her filminde ana konu belli ama alt başlıklar değişkenlik gösteriyor. Recep karakterinin çocukluk aşkını tesadüfen bulması ile başlayan birincifilm  daha sonra aynı karakterin bilgi birikimi, genel kültürü ve yardım sever kişiliğini ön plana çıkarmaya hedeflemişti. https://www.nezaman.com.tr/1506/recep-ivedik-5-ne-zaman-çıkacak adresinden filmin ne zaman başlayacağını öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Su İçerek Nasıl Zayıflanır? başlıklı makalemizde Su, Su İçerek ve Su İçerek zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM