Pegasus Bilet Değişikliği : (0850) 302 54 93

Pegasus Bilet Değişikliği : (0850) 302 54 93

Firmamız 1990 yılından itibaren her geçen gün deneyim kazanmakta olan ve uçak firmalarının arasında köklü bir yapı ve tarihi olan firmadır. 1990 yılından itibaren 29 farklı ülkede 74 farklı noktaya uçuş sağlamakla Türkiye’de öncü bir şirket haline gelmiştir. Türkiye sınırları içerisinde Adnan Menderes Havaalanı’nı ana üs olarak kullanmaktadır. Şirket olarak uçaklarımızda sizlere konforu sunmak ve […]

Firmamız 1990 yılından itibaren her geçen gün deneyim kazanmakta olan ve uçak firmalarının arasında köklü bir yapı ve tarihi olan firmadır. 1990 yılından itibaren 29 farklı ülkede 74 farklı noktaya uçuş sağlamakla Türkiye’de öncü bir şirket haline gelmiştir. Türkiye sınırları içerisinde Adnan Menderes Havaalanı’nı ana üs olarak kullanmaktadır.

Şirket olarak uçaklarımızda sizlere konforu sunmak ve sizlerin rahatlığı için her türlü hizmeti yerine getirebilmeleri için çalışabilecek deneyimli ve işinde uzmanlaşmış kabin amirleri ve görevlilerini işe alırken uzun görüşmeler sonucunda kabul ediyoruz.

Uçak Bileti Tarihi Değiştirme Pegasus

Sizlerin memnuniyetiniz için her zaman deneyimlerimizi artırmak ve uçaklarımızda kaliteli ve konforu yakalayabilmek için yenilikleri yakından takip edip uçuş öncesi ve sonrası sizlere huzuru sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz de bizimle uçmanın özgürlüğüne erişmek ister misiniz?

  • Uçak Biletini Nasıl Alırım?

Uçak biletlerini internet aracılığıyla, havaalanlarında ya da (0850) 302 54 93 numaralı telefonu arayarak uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Gidiş tarihiniz önceden belli olursa erken almanız sizlere daha ekonomik olacaktır. Erken alınan biletlerde indirim ve kampanyalardan yararlanmanız için internet sitemizdeki haberleri takip etmeniz yeterlidir.

Erken rezervasyon yapmak için de yine internet aracılığıyla ya da (0850) 302 54 93 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Seyahat tarihinizi önceden belirlemek sizlere daha ekonomik uçuş sağlayacaktır. Ayrıca esnek seyahat günlerine sahipseniz daha ekonomik bilet bulma şansını artar. Yapmanız gereken sadece tarihinizi belirleyip (0850) 302 54 93 numaralı telefonu aramak ya da internet aracılığıyla sitemizi ziyaret edip biletinizi almaktır.

  • Uçak Bileti Değişikliği Nasıl Yapılır?

Pegasus bilet değişikliği hizmetini de şirketimiz vermektedir. Satın aldığınız uçak biletlerindeki değişikliği (0850) 302 54 93 numaralı telefonu arayarak ya da internet aracılığıyla değiştirmeniz mümkün olacaktır. Esnek seyahat günleri için geçerli olan bu uygulamayı uçuş günününüz yaklaşmadan yapmanız gerekmektedir. Satın aldığınız uçak biletini değiştirmek için herhangi bir ek ücret ödemeden değiştirme fırsatı sizlere sunulmakta.

Uçuş saatleriniz ya da günleriniz önceden belirleyip aldınız fakat o tarih ve saatte uçuş yapamayacağınızı veya size uymayacağınızı düşünüyorsanız şirketimiz olarak sizlere her zaman yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Bilet ve uçuşlar hakkında her türlü soru, öneri ve görüşleriniz için 24 saat sizlere telefon ve internet üzerinden yardım etmek bizim en önemli görevlerimizdir.

Pegasus Uçak Bileti Telefon Numarası

  • Ek Bagaj Hakkı Nasıl Alabilirim?

Bilet alırken belirtmeniz durumunda ekip arkadaşlarımız sizlere ek bagaj hakkını sunacaklardır. Ek ücret dâhilinde alabileceğiniz ek bagaj hakkı sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda biletleri check-in yapım anında eğer ki bagajınız sizin normal hakkınızdan fazla geldiyse yine orada arkadaşlarımız sizlere ek ücret dâhilinde ek bagaj hakkı sunacaktır.

Dilerseniz bavulunuz normal hakkınızdan yani 15 kg. ölçüden fazla geldiyse bavulunuzun içinden birkaç eşyanızı elinize alıp al bagajı hakkınızı da kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve yardım almak için (0850) 302 54 93 numaralı telefondan yahut internet adresimizden yararlanabilirsiniz.

  • Uçuş Sırasında Yemek Menülerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Uçuş esnasında yine uçak bileti değişikliği gibi (0850) 302 54 93 numaralı telefondan ya da internetten bileti alırken ekip arkadaşlarımıza belirtmeniz durumunda sizlere uçuş sırasında yemek menülerinde yardımcı olacaktır. Dilerseniz bilet alım sırasında istediğiniz menüyü seçerek uçuş esnasında yemeğinizi talep edebilir dilerseniz uçuş sırasında kabin memurlarına sorarak yardım alabilirsiniz. Ek ücret karşılığında sizlere evinizdeymiş gibi yemek yemeniz tamamen sizlerin isteğinize bırakılmıştır.

  • Uçuş Sonrası Araç Kiralamayı Nasıl Yapabilirim?

Şirketimiz olarak sizlere bu hizmeti de sunmaktan gurur duyarız. Uçak bileti satın alma, uçak bileti değişikliği işlemleriyle aynı işlemler üzerinden bu hizmetten faydalanabilirsiniz. (0850) 302 54 93 numaralı telefondan ya da internet sitemizden uçak biletinizi alırken bu hizmetten de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz uçuş sonrası havaalanında ofisimizi ziyaret ederek sizlere yine araç kiralama hizmetini sunmaktan mutluluk duyarız. Sizin memnuniyetiniz için sizlere her an yardımcı olmak bizim en büyük gayemizdir.

Şirketimiz olarak sizlere uçuş öncesi uçuş sonrası, uçak biletleri satışı, uçak bileti değişikliği, ek bagaj hakkı ve uçuş sırasındaki yemek servisleri hakkında hizmet etmek bizim için mutluluk kaynağıdır. Sizin memnuniyetiniz için 1990 yılından itibaren var gücümüzle çalışmak bu işe başlarken en büyük gayemiz olarak belirlediğimiz bir yoldur.

Sizlerin huzurunuz ve güvenliğiniz için ekip arkadaşlarımız 7/24 görevlendirilmekte ve sizlerin sağlıklı uçak seyahati yapabilmeniz için her gün denetimden geçmektedirler. Gönlünüz ferah olsun diye yapamayacağımız hizmet kalmaması ümidiyle sizleri uçmanın özgürlüğüne davet ediyoruz.  Pegasus bilet değişikliği hizmetleri için firmamızı arayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Aldatılan kadınlara altın öğütler başlıklı makalemizde Aldatılan kadın ne yapmalı, Aldatılan kadın ne yapmamalı ve Aldatılan kadınlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM