Myra Estetik Yeni Şubesini İzmir’de Açtı

Myra Estetik Yeni Şubesini İzmir’de Açtı

Resim : http://www.myraestetik.com/User_Files/anasayfa/medikal-cilt-bakimi.png Estetik ve güzellik konularında tam 16 yıldır başarılı bir şekilde hizmet veren Myra Estetik özellikle saç ekimi, lazer epilasyon ve dudak dolgusu gibi operasyonlardaki başarısı ile adından sıklıkla söz ettirmiştir. Bugün sizlere hem bu başarılı hizmetleri veren Op. Dr. Ebru DURMUŞ hakkında hemde İzmir’de açtığı yeni estetik merkezi hakkında bir takım bilgiler […]

Resim : http://www.myraestetik.com/User_Files/anasayfa/medikal-cilt-bakimi.png

Estetik ve güzellik konularında tam 16 yıldır başarılı bir şekilde hizmet veren Myra Estetik özellikle saç ekimi, lazer epilasyon ve dudak dolgusu gibi operasyonlardaki başarısı ile adından sıklıkla söz ettirmiştir. Bugün sizlere hem bu başarılı hizmetleri veren Op. Dr. Ebru DURMUŞ hakkında hemde İzmir’de açtığı yeni estetik merkezi hakkında bir takım bilgiler vereceğiz. Dilerseniz önce Ebru Hanım hakkındaki bilgilerle başlayalım.

Ebru DURMUŞ Kimdir?

03.01.1976 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ebru DURMUŞ, ilköğretimini Ertuğrul Gazi İlkokulunda liseyi ise İnönü Lisesinde tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Ebru DURMUŞ uzmanlık eğitimini İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde tamamlayıp Myra Estetiği kurmuştur. Yurt içi ve yurt dışında bir çok kongre ve sempozyumlara katılarak estetik ve güzellik konusunda bir çok sertifikaya sahiptir.

Myra Estetik Hizmetleri Neler?

Estetik konusunda bir çok hizmet vermekte olan Myra estetik 2017 yılına özel fiyatlarla herkes güzel olmayı hak ediyor sloganı ile büyük kampanyalar gerçekleştiriyor. Bu indirimler kapsamında yer alan dudak dolgusu hakkında bilgilerle yazımıza devam edelim.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak implantı, yağ transferi ve özel dudak dolgu maddesi gibi üç farklı şekilde gerçekleşen dudak dolgusu dudaklarını büyütmek isteyen bayanlar için özel çözümler üretmektedir.

Yağ Transferi : İsminden anlaşılacağı gibi vücudun farklı bir yerinden alınan yağın dudak bölgesine enjekte edilmesi ile gerçekleşmektedir. Kişinin kedi yağ dokusu kullanıldığı için yapılan dudak dolgusu işleminde her hangi bir alerji sorunu yaşanmamaktadır.
Dolgu Maddeleri : Çoğunlukla don-ör veya yapı bakımından uyumlu hayvanlardan alınan parçalardan oluşan maddelerin dudağa dikkatli bir şekilde eklenmesi ile gerçekleşir.
Kalıcı ve şık görünüme sahip olmak için tercih edilen dudak dolgusunun yapımı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ister misiniz? Aşağıda yer alan kısa videoyu izleyin

Dudak Dolgusu Herkese Yapılır Mı?

Eğer bu işlemi yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka bir uzmanla görüşmeniz gerekiyor. teknik incelemeler ve tahliller ile dudak dolgusu yapımına uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
Kaynak : http://www.myraestetik.com/dudak-dolgu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM