Makale Yazarak Para Kazanın

Makale Yazarak Para Kazanın

Makale Yazarak Kazanmanın Adresi Burada! Evden başka yerde çalışma imkânı olmayan hanımların ve beylerin yana yakıla internet sitelerinde iş aradığına şahit olmuşsunuzdur.  Birçok sitede, evde yapılacak işler arasında gösterilen “makale yazarak para kazanma işi “ makaleleri yazılmaktadır.  Makale yazarak para kazanma başlığını görüp kalemine de güvenerek bu işi yapma umuduyla içeriği okuyan kişilerin hayal kırıklığı […]

Makale Yazarak Kazanmanın Adresi Burada!

Evden başka yerde çalışma imkânı olmayan hanımların ve beylerin yana yakıla internet sitelerinde iş aradığına şahit olmuşsunuzdur.  Birçok sitede, evde yapılacak işler arasında gösterilen “makale yazarak para kazanma işi “ makaleleri yazılmaktadır.  Makale yazarak para kazanma başlığını görüp kalemine de güvenerek bu işi yapma umuduyla içeriği okuyan kişilerin hayal kırıklığı yaşadığı görülmektedir.  Makale yazarak para kazanmanın mümkün olduğundan bahsedilirken, bunun nerede ve nasıl olabileceği ile ilgili maalesef bir açıklama yapılmayıp adres gösterilmemekle birlikte bir de verilecek adreslerin güvenilir olanları da bir elin parmaklarını geçmemektedir.
Bu işi yapmayı ciddiye alan ve bunu yaparken mutlu olup ayni zaman da makale yazarak para kazanmayı hedef edinen kimi arkadaşların, mağduriyetler yaşadığı da olmuştur.
Şöyle ki bazı yerler yazarlara,  “işe başlamadan önce makalelerinin usulüne uygun yazılıp yazılmadığının değerlendirilmesi amacıyla, önden bazı konular ile ilgili birkaç makale yazılması istenip, yazarların makaleleri platformlarda kullanıldığı halde kendilerine olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmamaktadır.

Yazarların makalelerin değerlendirme sonucunu sorduğu hallerde ise,  “değerlendirme sonucunun olumsuz olduğu” söylenerek, aynı zamanda beğenmediklerini söyledikleri bu makaleleri kullandıkları da görülmektedir. Veyahut bazen de “ ay sonu hesaplarına ücretlerinin yatıralacağı belirtilerek” içerik üretmeleri sağlanıp ay sonu hiçbir ödeme gerçekleştirilmektedir.
Peki, güvenerek yazabileceğim bir site yok mu? Bunun için gözü kapalı önereceğimiz bir site söyleyebiliriz, Makalecim.Net. Evet, yazmayı seven, yazarak kendini bulan, mutlu olan, hem de yazlıkları ile bir ek gelir sağlamak isteyen arkadaşların, gönül rahatlığıyla üye olabileceği bir site Makalecim.Net.

Evde Dört Duvardan Başka Paylaşımı Olmayan Kimi İnsanların Üye Olduğunda Mutluluk Sebebi Bir Site!

Üye olduğunuzda eğer hala içinizde acaba gibi bir şüphe varsa, diğer üye kişilerle iletişime geçtiğinizde  ne kadar doğru bir yerde olduğunuzu anlayacaksınız.

Makalecim.Net Nasıl Bir Platformdur, İşleyiş Nasıldır?

Üye olma basamakları ücretsiz ve basittir. Makalecim.Net de para kazanmanın iki yolu vardır. Birincisi,  yazarlık başvurusu kabul olduktan sonra para kazanmak için isterseniz, siparişler bölümünde verilen başlıkları inceleyerek bu konular ile ilgili yazıp yazamayacağınıza bakıp değerlendirme yapmak. Eğer ki  “elbette bu konuyla ilgili yazarım” diyorsanız,  “Teklif ver”  butonundan çıkan pencereyi,  Makalecim. Net’in kelime başına yapılan ücretlendirmesini dikkate alarak doldurup göndererek işlemi basitçe yapabilirsiniz. Sonrasında ise sizinle birlikte diğer yazar arkadaşlarında verdiği teklifler değerlendirilir ve işe uygun görülen yazara site tarafından iş verilecektir.
Diğer yolda ise kendinizi yeterli bilgiye sahip gördüğünüz konular hakkında makaleler yazarak, siteye hazır makaleler bölümünden, yeni makale gönder diyerek makaleyi,  çıkan şablonun gerekli alanlarına yapıştırıp/ yazıp sonrasında Makalecim.Net tarafından onaylanmasını beklemelisiniz.
Alınan siparişler doğrultusunda hazırlanan makaleler veya özgürce istenen konu hakkında yazılarak siteye gönderilen makaleler, özgün olup olmadığının kontrolü,  yazim ve imla kurallarına uyup uymadığını kontrolü açısından incelemelerden geçer. Bunun sonucunda gerekli kriterlere sahip makaleler site tarafından satın alınır ve profil hesabınıza kelime başı hesaplanan ücretler ödenecek para kazanmaya başlarsınız.
Malumunuzdur ki yazarların güvenliği ne derece önemli ise sitenin güvenliği de o derece mühimdir. Zira nasıl ki yazarların istismar edilmesi söz konusu ise sitenin de bazı kişilerce su istimal edilmesi söz konusu olabilmektedir.

Dolayısıyla sitede kendi güvenliği açısından aldığı yazıların( ki burada yazar olarak devam etmenizin en büyük koşullarından biridir bu) özgün olması gerekir. Yani yazılar bir yerden alıntı kopya olmamalıdır ki olması halinde bu kolaylıkla anlaşılır ve size olumsuz olarak yansıyacaktır.
Ayrıca sitenin bu yazıları değerlendirme işlemi, site sahiplerinin yoğunluğundan dolayı bazen birkaç günü bulabilmektedir. Fakat değerlendirme, olumlu ya da olumsuz olduğunda yazarların profillerinden ve gelen bildirimlerden zaten görülebilmektedir. Sonuç olarak tüm kaidelere uygun davranıldığı sürece Makalecim.Net de çalışmayı sürdürebilir, yazarak mutlu olurken bir yandan da yüzde yüz güvenilir bir sitede çalışarak “ek gelir” elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni doğmuş bebeklerde tefani  başlıklı makalemizde Yeni doğmuş, Yeni doğmuş bebek ve Yeni doğmuş bebeklerde tefani hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM