İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook, Twitter, Instagram, Tango, hotmail, Travian gibi arkadaşlık siteleri ve sosyal medya siteleri kullanıcı hesaplarının nasıl silineceğini ve kapatılacağı bilgiler bize her zaman lazım olabilecek bilgilerdir.  İnstagram Hesabı Silme Şimdi istagram hesap silme nasıl uygulanır ona gelelim! Siz de instagram hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazımızı okuduktan sonra hesabınızdan tamamiyle kurtulacaksınız. Öncelik olarak hesabınızı sildiğiniz vakit […]

Facebook, Twitter, Instagram, Tango, hotmail, Travian gibi arkadaşlık siteleri ve sosyal medya siteleri kullanıcı hesaplarının nasıl silineceğini ve kapatılacağı bilgiler bize her zaman lazım olabilecek bilgilerdir.

 İnstagram Hesabı Silme

Şimdi istagram hesap silme nasıl uygulanır ona gelelim!

Siz de instagram hesabınızı silmek istiyorsanız bu yazımızı okuduktan sonra hesabınızdan tamamiyle kurtulacaksınız. Öncelik olarak hesabınızı sildiğiniz vakit resimlerinize bir daha ulaşamazsınız.

Öyle bir çağda yaşıyoruz ki Sosyal Medya birçok insanın hayatında ayrılmaz bir parça, olmazsa olmaz haline geldi. Haliyle bir kişinin üstüne birden fazla farklı hesapları bulunabiliyor. İşte bu hesapların başında gelen dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sosyal ağı olan instagram hesabınızı kalıcı olarak nasıl silineceğini anlatmaya gayret edelim.

Instagram Hesap Silme Yolları

Öncelik olarak hesabınızı silerseniz resimlerinizde tamamen silineceğini unutmayın. Fotoğraflarınızın silinmesini istemiyorsanız yedeklerini almalısınız. Fotoğraflarınızı instaport.me adresini kullanarak kolay şekilde indirebilirsiniz.

 İnstagram hesap silme linki bulun ve tıklayın.

 Instagram Hesap Silme Linkine tıkladıktan sonra sayfasına yönlendirileceksiniz. Sayfada karşınıza sizden hesabınızı neden silmek istediğinizi öğrenmek isteyen instagram anketi çıkacaktır. sizin düşüncenize uygun olan seçeneği seçerek diğer sayfaya geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Youtube İçin Videolarınızı Nasıl Düzenlemelisiniz? başlıklı makalemizde Youtube ve Youtube İçin Videolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM