Google Play Store’da Çok Bilinmeyen 5 Harika Özellikler Nelerdir?

Google Play Store’da Çok Bilinmeyen 5 Harika Özellikler Nelerdir?

Bilindiği üzere Google Play Store’nin birçok özellikleri bulunmakta ve kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu harika platformun henüz tam olarak bilinemeyen 5 harika özelliği bulunmaktadır. Peki bu 5 harika özelliği hangileridir? Dilerseniz makalemizin de ana konusu olan bu konumuz hakkında sizlere bilgiler sunalım. Google Play Store’nin Bilinmeyen 5 Harika Özelliği Şunlardır; Uygulamaların son sürümlerini beta gruplarına […]

Bilindiği üzere Google Play Store’nin birçok özellikleri bulunmakta ve kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu harika platformun henüz tam olarak bilinemeyen 5 harika özelliği bulunmaktadır. Peki bu 5 harika özelliği hangileridir? Dilerseniz makalemizin de ana konusu olan bu konumuz hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Google Play Store’nin Bilinmeyen 5 Harika Özelliği Şunlardır;

  • Uygulamaların son sürümlerini beta gruplarına kayıt olarak deneme şansına sahip olun: Google Play Store platformu üzerinde yer alan ancak birçok kullanıcılar tarafından bilinmeyen 5 harika özellikten biri de beta sürümlerinin indirilebilmesi özelliğidir. Bunun ana sebeblerinden biri ise farklı uygulamalar sebebiyle farklı beta ve alpha sistemlerinin birçok katılma yöntemlerinin bulunabilmesidir. APK adıyla bilinen sürümleri harfiyen takip ederek burada beta APK sürümlerini sorunsuz olarak indirebilirsiniz.
  • Kişiler kısmı sayesinde kaliteli uygulamalar arayın: Bu kısım sayesinde istediğiniz kadar kaliteli uygulamalar ve kaliteli oyunlara ulaşabilirsiniz. Ancak bu işlemleri yapabilmeniz için öncelikle bir Android telefonunuzun bulunması gerekmektedir. Çünkü bu özellik daha çok Android telefonlarda geçerli olabilmektedir. Bu harika sistem üzerinden tanıdığınız bireyleri +1’le puan verdiği ve ive yorum yaptığı uygulamaları gösteren kısım üzerinden bulabileceğiniz uygulamalar doğrudan size hitap ediyorsa ve bu uygulamaları size tavsiye eden bireylere de güveniyorsanız hemen indirerek yeni uygulamalar keşfedebiliyorsunuz.
  • Güvenli buton sayesinde çocuklarınızı kötü içerikli sitelerden koruyun: Çocuklarınızın kötü içerikli oyunlardan ve sitelerden uzak tutmak için Google Play Store’de yer alan evebeyn kontrolü butonuna tıklayabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda çocuklarınızın girmek istediği uygunsuz sitelere pasif hale getirebilir ve şiddet içerikli oyunlara ulaşmalarını engelleyebilirsiniz.
  • Otomatik Güncellemeleri Tercihiniz doğrultusunda ayarlayın: Eğer kullandığınız Android telefonunuz üzerinden sık sık uygulamalar indiriyorsanız o zaman çoğu zaman otomatik güncelleme sorunu ile karşı karşıya kalıyorsunuz demektir. Wi-Fi bağlantısı sayesinde internete bağlandığınız uygulamalar otomatik olarak güncellenmektedir. Bununla birlikte uygulamaların kişiselleştirilebilir bir özelliği bulunduğundan dolayı dilerseniz Wi-Fi veya Android telefonunuzun internet bağlantısından otomatik güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tercih ettiğiniz uygulamaları ve kitapları tercih listenize ekleyerek takip edin: Google Play Store platformunun en belirgin özelliklerinden biri de kullanıcılarına belirli bir ücret karşılığında kitaplar ve filmler sunan çok özel bir servis ağına sahip olmasıdır. Şimdilik ülkemizde çok aktif olmayan bu önemli serviste şuanda yalnızca ücretli olarak kitap satın alabilmektesiniz.

Makalemizde de görüldüğü üzere Google Play Store platformunun bilinmeyen 5 harika özelliği bulunmaktadır. Sizler de Google Play Store platformundan maksimum derece faydalar almak isterseniz yukarıdaki 5 harika özelliğini uygulayabilirsiniz. Bu harika 5 bilinmeyen özelliklerin uygulanması konusunda ayrıca başka bir kullanıcıdan destek talep edebilirsiniz. Uygulanmasının oldukça basit olduğu bu harika 5 bilinmeyen özelliğin uygulanması konusunda yeteri kadar bilginizin bulunmamasını sorun yapmayın. Bu harika 5 bilinmeyen özelliklerin uygulanması konusunda sizlere yardımcı olabilecek birçok kullanıcılar bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bu Besinler Zekayı Geliştiriyor başlıklı makalemizde zeka gelişimi, zeka gelişimine faydası olan besinler nelerdir ve zeka gelişimini etkileyen besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM