Aldatılan kadınlara altın öğütler

Aldatılan kadınlara altın öğütler

Aldatılan kadın ne yapmalıdır Aldatılmak birçok kadının yaşadığı acı bir tecrübedir maalesef. Bir kadın yıllarını verdiği ve kendinden fedakarlık ettiği eşinin ihanetini yaşayınca uzun süre kendine gelemiyor. Arada çocuklar varsa eğer kadın, gitmek ve kalmak arasında gidip gelir. Birçok kadın bu ikilem arasında çok zorlanır. Bu durumda kendilerini suçlarlar. Ama bu erkeğin acziyetinden kaynaklıdır. Maddi […]

Aldatılan kadın ne yapmalıdır

Aldatılmak birçok kadının yaşadığı acı bir tecrübedir maalesef. Bir kadın yıllarını verdiği ve kendinden fedakarlık ettiği eşinin ihanetini yaşayınca uzun süre kendine gelemiyor. Arada çocuklar varsa eğer kadın, gitmek ve kalmak arasında gidip gelir. Birçok kadın bu ikilem arasında çok zorlanır. Bu durumda kendilerini suçlarlar. Ama bu erkeğin acziyetinden kaynaklıdır. Maddi durumu iyi olan ve mutlu bir evliliği olmasına rağmen yine de çoğu erkek eşini aldatabilmektedir. Peki aldatılan kadın ne yapmalıdır. Ya boşanma kararı verir ya da evliliğini kurtarmak için mücadele verir.

Aldatılan kadın ne yapmamalı

Dedektif tutup casusluk yapmayın. Tam da aldatma eylemini yaparken yakalamaya çalışmak, size aradığınız huzuru bulmaktan ziyade yorgunluk, üzüntü ve kızgınlık getirir. Diğer kadını suçlamak hatadır. Çünkü o kadın tek suçlu değildir. Sizi asla aldatmayacağım deyip yine de sizi aldatan eşiniz asıl suçludur. Aldatma tek taraflı değildir. Sadakatsiz kişi aldatır. Sorun o kadında değil, eşinizde maalesef.

Kocası tarafından aldatılan kadın önce sabırlı olmalıdır

 

Aldatan eşinizi hayatından çıkarmama yanlıştır. En son yapacağınız şey onu hayatınızda tutmaya devam etmektir. Defalarca verilen sözlere, af dilemelere rağmen aldatma davranışı devam eder. Aldatan eşinize, onu kendinizden mahrum bırakarak cezalandırabilirsiniz. Siz onu aldatmaya mecbur etmediniz. Eşiniz sizi aldatıyorsa bu sizin değersiz olduğunuzun değil, onun bu ilişkinin sorumluluklarını yürütme konusunda yetenekli olmadığını gösterir. Bir yetişkinin sahip olması gereken yeteneklerden yoksun demektir.
Onun aldatmasına neden olan siz değilsiniz, sadakatsiz birini sadık hale getirmek için sizin yapabileceğiniz birşey yok. “Daha zayıf ya da daha güzel ve bakımlı olsaydım aldatılmazdım.” Düşüncelerini atın kafanızdan. Bu konuda kendinizi suçlamaktan vazgeçin. Sizi aldatırken sizi düşünmüyordur zaten. Yukarıda sizi kısaca bilgilendirmeye çalıştık, inşallah işinize yarar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM